PASLANMAZ ÇELİK TEMİN SİSTEMLERİ: 12 ila 108 mm arasında on bir farklı boru boyutu ve 500’den fazla bağlantı parçası ile hastane, laboratuvar, sanayi tesisleri,ve deniz taşıtlarında hijyen-basınç-sıcaklık-agresif sıvı kullanımı- gibi zorlu uygulamalar için en yüksek kalite standartlarını yerine getiren güvenli ve uzun süreli bağlantı sağlayan hidrolik olarak sıkı mekanik olarak güçlü temin sistemi. Yüksek kaldırma kapasitesine ihtiyaç duyulan aşırı gereksinimler (16 BAR) uygundur. Özel presleme takımı, ilgili pres mengeneleri, manşonları ve özel geçiş adaptörleri ile sızdırmaz, kusursuz, basit ve güvenilir bir birleştirme teknolojisidir. Presleme göstergesi ile donatılmış pres soketleri sayesinde basınç testi gerçekleştirilmeden önce dahi basınçsız ek yerlerinin kolaylıkla tespitini sağlar. Kimyasal ve ısıl dezenfeksiyon işlemlerine uygundur. Farklı conta seçenekleri sayesinde değişik çalışma basıncı ve sıcaklıklarında çok çeşitli amaçlar için kullanıma uygundur. Hidrojen, Oksijen ve Asetilen gibi agresif maddeler için belirlenen uluslararası norm ve standartları sağlar. 

KARBON ÇELİĞİ TEMİN SİSTEMLERİ: Su ısıtma sistemleri, su soğutma sistemleri, sprinkler sistemleri ve basınçlı hava devreleri gibi kapalı devreler için en doğru tercihtir. İsteğe bağlı olarak krem renkli Poli Propilen kılıflı ya da dışı galvaniz kaplamalı tasarlanmış borulara sahiptir.12 ila 108 mm arasında 11 farklı boyutta boru ve 400’den fazla bağlantı parçası alternatifine sahiptir. Yüksek basınç dayanımlıdır. (16 Bar) Basınç göstergesi sayesinde basınçsız bağlantıların basınç testi gerçekleştirilmeden önce kolaylıkla tespit edilebilmesi imkanı verir.54 mm çapa kadar olan borular el ile bükülebilir.120 yada 180 dereceye kadar yüksek sıcaklık dayanımlıdır. Gemilerde sabit yangın söndürücü sprinkler sistemlerine uygunluğu uluslararası FM APPOROVED sertifikası ile onaylıdır.

BAKIR TEMİN SİSTEMLERİ: Dirençli, elverişli ve güvenli bir malzeme olan Bakır esaslı olan sistem bakırın akıllı bağlantı teknolojileri ile açık kaynak ateşine ihtiyaç duymadan sorunsuz bir şekilde işlenmesini sağlar. Cu-DHP alaşımlı yüksek kaliteli bakır borulardan imal edilmiş 12-108 mm boyut aralığında ekonomik ve pratik bakır bağlantı parçalarından oluşan sistem 16 Bar basınç ve 120 derece sıcaklık dayanımlıdır. Fittingslerin giriş bölgesini ve koruyucu halkasını işlenmeden önce toz ve kirden koruyan özel hijyenik tıkaçlara sahip olan sistem basınç göstergesi sayesinde basınçsız bağlantıların basınç testi gerçekleştirilmeden önce kolaylıkla tespiti imkanını verir. Gömme rezervuar ve lavabo elemanlarına hızlı ve kolay bağlantı imkanı veren sistem  DIN EN 1057 standartlı bakır borulara tam uyumludur.   

  İÇME SUYU ISITMA GAZ SPRİNKLER YANGIN SU BORULARI SIKIŞTIRILMIŞ HAVA SOLAR SİSTEMLER ISITMA YAĞI VAKUM HATLARI AÇIK SU DEVRELERİ YAĞMUR SUYU İŞLENMİŞ SU SANAYİ TESİSLERİ
PASLANMAZ ÇELİK . . . . . . . . . . . . .
KARBON ÇELİĞİ   .   . . . . .         .
BAKIR . . .   . . . . . .     .

SİFONİK ÇATI DRENAJ SİSTEMLERİ ÇÖZÜMLERİ: Özellikle geniş çatı alanlarında yağmur suyunun efektif ve güvenli bir şekilde drenajını sağlamak amacıyla oluşturulmuş, sifonik sistem süzgeçleri, HDPE boru ve fittingsleri, askılama sistemi özel tasarım programından oluşan sistem. Bu sistem yatay borularda sıfır eğim verilmesine olanak sağlaması, minimum iniş sayısı gerektirmesi, daha küçük boru çapları kullanımına olanak vermesi ,süzgeç sayısını en azda tutması , çok daha az sayıda rögara ihtiyaç göstermesi, yüksek akış hızı ve pratik bir montaj prensibine dayanması gibi üstün teknik avantajlara sahiptir. Söz konusu ürün projelendirme safhası malzeme temini ve saha montajının gerçekleştirilmesi akışı ile anahtar teslim şekilde tesisat sistemleri ürün portföyümüzdedir.

PİS SU ÇÖZÜMLERİ: Suyla sorunsuz bağlantı prensibine göre çalışan, suyun bina içinden kanalizasyon noktasına kadar bütün seyrini kapsayan, istenildiği takdirde özel ses yalıtımı ve yangın koruma standartlarına sahip Yüksek Yoğunluklu Polietilen (HDPE) pis su sistemleri. HDPE drenaj sistemlerinin en önemli şartı olan atıkların ve kirli suyun hızlı, sessiz ve önünde bir engel oluşturmayacak şekilde kötü koku oluşturmadan taşınmasını sağlar. HDPE boru ve fittingslerden oluşan drenaj sistemi sıhhi tesisat cihazları ile mükemmel bir bağlantı oluşturmasını sağlayacak adaptör ve geçiş elemanlarına sahiptir. Şaft tesisatları, sıva üstü tesisatlar, beton içine gömülen tesisatlar veya zemin altı tesisatları gibi çok amaçlı uygulamaların hepsine karşılık verebilen yüksek malzeme kaliteli ve uzun ömürlü kusursuz çözümler üretir. HDPE boru ve fittingsler sıcaklıklara ve kimyasallara karşı yüksek dirençlidir, esnek ve darbeye dayanıklıdır. Ayrıca önceden imalata olanak verir. Kullanım yerine göre boru ve fittingslerin birbirine alın kaynağı, elektro füzyon kaynağı, vidalı bağlantı, contalı soket adaptör kelepçe ya da flanş ile uzun ömürlü ve sabit bir şekilde bağlanmasına imkan veren birleştirme teknolojileri kullanır.

TEMİZ SU ÇÖZÜMLERİ: Çok katmanlı boru sistemi PE-Xb’den üretilen bir iç boru, bir alüminyum boru ve dışında koruyucu bir HDPE tabakadan oluşur. HDPE’den imal edilmiş dış plastik katman korozyon ve mekanik etkilere karşı korur, ortadaki kaynaklı alüminyum uzunlamasına tabaka boruyu sabit ancak yine de bükülebilir kılarken difüzyona karşı direnç oluşturur. Metal borulara göre korozyona karşı dayanım direnci yüksek olmasına rağmen onlardan daha hafiftir. Plastik borulara göre daha sağlam olan çok katmanlı temiz su sistemi bükülebilir, kolay ve güvenli işlem sağlayan,16-75 mm arasında değişen boru ebatlarına sahip, PVDF-TUNÇ-PİRİNÇ materyalli olmak üzere 300’den fazla bağlantı elamanına sahip üstün bir tesisat teknolojisidir. Temiz su sistemimiz özel bir temiz su analizi gerektirmeden tüm temiz su kalitelerine uygundur ve olabilecek en üst seviyede hijyen standart sağlar. Özel tasarımlı baskı aleti, burç içermeyen pres bağlantısı ve fittingslerin özgün tasarımlı girintili çıkıntılı yapısı sayesinde tam ve yüksek güvenlikli sızdırmaz presleme sağlayan sistem esnek ve korozyona karşı dirençli bir boru/bağlantı sistemidir. Kimyasal ve ısıl olarak dezenfekte edilebilme imkânı, basınçsız bağlantıların gözle görülebilir şekilde kolaylıkla tespit edilebilmesi olanağı ve montaj esnasında hijyenin korunmasını sağlayan boru ve fittings tıkaçları ile entegre bir çözümdür.